Kılıçaslan | Kurumsal
Neden Biz?
Kılıçaslan Basım Ambalaj A.Ş. 1962 yılından bu yana sektöründe vermiş olduğu hizmetler ile siz değerli müşterilerimizin taktirini kazanmıştır. Çalıştığımız firmaların müşteri memnuniyeti ve menfaatlerini ön planda tutarak her zaman verdiği sözü tutan, yaptığı yatırımlarla sektöründe önder bir kuruluş olmayı hedefleri arasına koymuş, Ankara'da sayılı matbaalardan birisidir. Sizde bizimle çalışarak çağın ulaştığı noktada fiyatlarda iddialı, teknolojide önder, süratte ileri, kalitede tartışılmazı yaşayın.
Kalite Politikası
Matbaa sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Kılıçaslan Basım Ambalaj A.Ş geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede, maksimum kalitede çözümler sunarak,  müşterilerinin beklentilerini karşılayacak kalitede hizmet vererek, tamamen müşteri memnuniyetinin sağlanmasını başarmayı görev edinmiştir.
Vizyon ve Misyon
Vizyonumuz Ulusal ve Uluslararası baskı ve ambalaj sektöründe öncü,yaratıcı ve yenilikçi yatırımlarla lider firma olmak. Misyonumuz Müşterilerimizin, ticari etkinlikleri ve markalaşma süreçlerinde, ihtiyaçları olan tüm basılı tanıtım gereksinimlerinde profesyonel ve yaratıcı çözümler sunmak.
Sertifikalarımız
Tarihçe
1962 yılında Kılıçaslan Matbaası olarak kurucu Seyfettin Kılıçaslan tarafından Ankara’nın merkezi Ulus’ta kurulmuştur. 1980 yılında oğullar Fahri ve İrfan Kılıçaslan görevi devralarak, 1985 yılında matbaayı kendi yerlerine Hanımeli Sokak, Sıhhıye adresine taşıyarak yatırımlarını devam ettirmiştir. 1997 yılında Kazım Karabekir Caddesinde yeni yatırımlar yaparak faaliyetini sürdürmüş ve 2015 yılından itibaren İvedik OSB. de 6.000 m2 modern tesisimiz ile söktörün yenilikçi ve lider firması olma yolundaki basamakları 2010 yılından itibaren İrfan Kılıçaslan ve Seyfettin Kılıçaslan birlikte  ilk günkü heyecanla çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.